Kőműves állás Hollandiába

Főállás Tutimunkak.hu itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Kőmüveseket keresünk Hollandiába

Feladatok:

-klinkerezés,vakolás,falazás,betonáthidalók elhelyezése

Amit kínálunk

– Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval – magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában

Fizetés: nettó 1800-2000 € tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40 óra/hét esetén (szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után), – Teljes munkaidő – Szállást a munkaadó intézi! – Hosszú távú munkalehetőség.

A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés

Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Elvárások:

– Legalább 2-3 éves tapasztalat Peri, Doka zsaluzásban – 2 fő esetén legalább 1 fő német v. angol v. holland nyelvtudással rendelkezzen – 2 főre legalább 1 saját autó szükséges – Precíz, megbízható, önálló munkavégzés – Megfelelő motiváció

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek