This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kommunikációs munkatárs

Resysten Hungary Kft Főállás  Nincs megadva 12 jan 2018
resysten_logo_wh

Fiatal, lendületes cégcsoport vagyunk, innovatív, a környezet- és egészségvédelemhez kapcsolódó vadonatúj technológiák fejlesztésével és szolgáltatásával foglalkozunk.

Olyan kreatív gyakornok-munkatársakat keresünk magyarországi irodánkba, akik aktívan szeretnének részt venni a cégcsoport aktuális marketing és PR feladataiban, ahelyett, hogy a gyakorlati idejüket fénymásolással, kávéfőzéssel vagy egyéb hasonlóan “hasznos” dologgal töltenék.

Feladataid lesznek:

  • Reklámkampányokkal kapcsolatos kreatív feladatok, reklámanyagok tervezése. Önálló kommunikációs projektek lehetősége.
  • Online marketing, social média felületek önálló kezelése (Facebook, LinkedIn, stb.)
  • Weblapok tartalomszerkesztése és folyamatos feltöltése, követése
  • Rendezvények szervezése és azok lebonyolításának támogatása
  • Hazai és nemzetközi rendezvények monitorozása
  • Meg ami még nem jutott eszünkbe

Elvárásaink:

  • Nyitottság, felelősségteljes és komplex gondolkodás, kreatív ötletek
  • Proaktivitás és pozitív szemlélet
  • Írásban és szóban is jó kommunikációs és fogalmazási készség
  • Social media kezelésének ismerete
  • Alapszintű SEO ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyben vagy, ha még ezt is tudod:

  • + egy idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Mivel a csapat nagy része már mindent tud a multikról, így nálunk a legkevésbé sem multinacionális a vállalati környezet, ugyanakkor a nemzetközi terjeszkedésünk lehetőséget kínál más üzleti, kommunikációs kultúrák megismerésére
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Új, innovatív technológiák megismerése (pl. fotokatalitikus nanobevonatok…)
  • Önálló, kreatív munkavégzés lehetősége
  • Szakmai támogatás a diplomamunka sikeres elkészítéséhez
  • A gyakornoki időszak végén, amennyiben azt mindketten sikeresnek ítéljük, lehetőség teljes állásra.

Hol fogsz dolgozni:

  • Pest megye, Törökbálint
  • De van lehetőséged olykor otthonról is dolgozni

Ha úgy érzed, hogy minden megvan benned, ami ide kell, akkor keress meg minket, mert mi veled szeretnénk együtt dolgozni!

Resysten

info@resysten.com; +36 30 634 3550

Ide írj:

info@resysten.com;

vagy hívj minket

+36 30 634 3550 (Lehoczky Péter