This job listing has expired and may no longer be relevant!

Komissiózó munkalehetőség

allasprofield Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 21 sze 2017

Az állás leírása

Érdekel a logisztika?

Utálsz egy helyben ülni?

Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni?

Ha a válasz IGEN, nálunk a helyed! Téged keresünk KOMISSIÓZÓ pozícióba!

Amit nyújtani tudunk:

– Modern, automatizál munkakörnyezet
– Stabil vállalati háttér
– Fix alapbér + visszakövethető teljesítménybér
– Elérhető nettó jövedelem: 150-180.000 Ft
– Hétköznapi munkavégzés

– Előrelépési lehetőség

– Ingyenes, céges munkaruha

Feladatok:
– Megrendelt áruk összekészítése szállításra vonalkódok és meghatározott lista alapján.

– Központi raktárba beérkező termékek szétválogatása, kihelyezése a polcokra.

– Kézi anyagmozgatás, egyéb raktári feladatok ellátása.

Előképzettség nem szükséges, így pályakezdők jelentkezését is várjuk. Betanítást biztosítunk, könnyű fizikai munka, nem kell nehezet emelni hölgyek is nyugodtan pályázhatnak.

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet küld el önéletrajzodat a job3915@prohumanallas.hu e-mail címere. További információért keresd kollégánkat a 20/218-8483- as telefonszámon.