This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kiszállítói munkalehetőség

Profield Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 8 dec 2017
Kiszállító (2)

Szereted a nem helyhez kötött munkavégzést? Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal, és hosszú távon szeretnél elhelyezkedni? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz hozzánk

Kiszállítói

pozícióra!

Feladatok:

  • Budapestről történő kiszállítás kirendeltségekbe és partnereknek
  • A rendelt áru pontos, gyors állagmegóvó csomagolása, kiszállítása a vevő telephelyére
  • a kirendeltségre érkezett áruk tételes átvétele, fogadása, raktári polcra helyezése
  • A kiszállított áru ellenértékének átvétele, annak pontosan történő elszámolása
  • Az árut kísérő számláknak az áruval együtt történő kezelése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Minden reggel indulás a VIII. kerületből, majd a munkavégzés végén az autót ugyanitt kell leadni

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Gépjármű biztosítása munkaidő alatt

Kapcsolat:

  • E-mail:job6767@prohumanallas.hu

E-mail: job6767@prohumanallas.hu