This job listing has expired and may no longer be relevant!

kiszállító és értékesítő

Profield Kft. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017
0918Cs Kiszállító-értékesítő munkatársat keresünk!

Az állás leírása

Kiszállító – értékesítő

Feladatok:

  • Budapestről történő kiszállítás kirendeltségekbe és partnereknek kisfurgonnal
  • A rendelt áru pontos, gyors, állagmegóvó kiszállítása a vevő telephelyére
  • A kiszállított áru ellenértékének átvétele, annak pontosan történő elszámolása
  • Az árut kísérő számláknak az áruval együtt történő kezelése

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Alapbér + cafeteria + jutalék
  • Elérhető nettó havi jövedelem: 145-165.000 Ft
  • Gépjármű biztosítása munkaidő alatt
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Kiszállító munkakörben szerzett tapasztalat (elengedhetetlen!)
  • Középfokú végzettség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak küldje el önéletrajzát a job4771@prohumanallas.hu e-mail címre.