Kisegítő munkatárs

PartyBox Kft Főállás  Nincs megadva 22 nov 2016

Budapest XI. kerületi irodánkba keresünk kisegítő munkakörbe kollégát azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

– Gyártási folyamatban való részvétel, részfeladatok elvégzése

Pl.: hajtogatás, kapcsozás, szeletelés, anyagmozgatás, lyukasztás

– Gyártáshoz kapcsolódó alapanyagok rendszerezése, nyilvántartása

– Munkaterület körüli tisztaság fenntartása

– Szükség esetén más gyártási folyamatokban történő segítségnyújtás a vezető utasításai alapján

– Raktár rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Legalább középfokú végzettség

– Pozitív, dinamikus hozzáállás

– Csapatban dolgozás képessége

– Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

– Álló (sétáló) munka vállalása

Amit kínálunk:

– Kiszámítható jövedelem

– Hosszú távú, megbízható munkahely

– Határozatlan idejű munkaszerződés

 Munkarend: hétfőtől-péntekig 8 óra/nap

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a allas@partybox.hu email címen.