This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kisegítő munkatárs

PartyBox Kft Főállás  Nincs megadva 22 nov 2016

Budapest XI. kerületi irodánkba keresünk kisegítő munkakörbe kollégát azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

– Gyártási folyamatban való részvétel, részfeladatok elvégzése

Pl.: hajtogatás, kapcsozás, szeletelés, anyagmozgatás, lyukasztás

– Gyártáshoz kapcsolódó alapanyagok rendszerezése, nyilvántartása

– Munkaterület körüli tisztaság fenntartása

– Szükség esetén más gyártási folyamatokban történő segítségnyújtás a vezető utasításai alapján

– Raktár rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Legalább középfokú végzettség

– Pozitív, dinamikus hozzáállás

– Csapatban dolgozás képessége

– Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

– Álló (sétáló) munka vállalása

Amit kínálunk:

– Kiszámítható jövedelem

– Hosszú távú, megbízható munkahely

– Határozatlan idejű munkaszerződés

 Munkarend: hétfőtől-péntekig 8 óra/nap

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a allas@partybox.hu email címen.