Kiemelt termelési projektvezető

Kiemelt termelési projektvezető Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
logo hirdetéshez

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Bővülő pályán lévő miskolci autóipari nagyvállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése során a gyártási tevékenység előkészítése termelés-szervezési szempontból,
  • Aktív részvétel a próbagyártás előkészítésében,
  • Tömeggyártás elindítása és kiegyensúlyozott termelés megvalósítása,
  • Kezdetben 10-15 fős gyártósori csapat és 1 fő sorvezető irányítása,
  • Minőségi és mennyiségi mutatók teljesítése,
  • A terület magabiztos szakmai irányítása, fejlesztése,
  • Napi egyeztetés társosztályokkal és a vezetőséggel,
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, esetleg gazdasági végzettség, termelési területen szerzett tapasztalattal,
  • Gyártási területen szerzett vezetői tapasztalat (autóipar előny),
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvismeret,
  • Határozott fellépés, kisebb csoport vezetésében szerzett vezetői tapasztalat,
  • Hatékony problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott javadalmazási csomag,
  • Hosszútávú és fejlődést is magában foglaló karrier lehetőség: a kiválasztott jelölt egy tervezett üzemvezetői pozíció várományosa,
  • Folyamatos kihívások, változatos feladatok, képzések.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.