This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kiemelt termelési projektvezető

Kiemelt termelési projektvezető Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
logo hirdetéshez

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Bővülő pályán lévő miskolci autóipari nagyvállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése során a gyártási tevékenység előkészítése termelés-szervezési szempontból,
  • Aktív részvétel a próbagyártás előkészítésében,
  • Tömeggyártás elindítása és kiegyensúlyozott termelés megvalósítása,
  • Kezdetben 10-15 fős gyártósori csapat és 1 fő sorvezető irányítása,
  • Minőségi és mennyiségi mutatók teljesítése,
  • A terület magabiztos szakmai irányítása, fejlesztése,
  • Napi egyeztetés társosztályokkal és a vezetőséggel,
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, esetleg gazdasági végzettség, termelési területen szerzett tapasztalattal,
  • Gyártási területen szerzett vezetői tapasztalat (autóipar előny),
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvismeret,
  • Határozott fellépés, kisebb csoport vezetésében szerzett vezetői tapasztalat,
  • Hatékony problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott javadalmazási csomag,
  • Hosszútávú és fejlődést is magában foglaló karrier lehetőség: a kiválasztott jelölt egy tervezett üzemvezetői pozíció várományosa,
  • Folyamatos kihívások, változatos feladatok, képzések.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.