This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kiemelt értékesítő (Miskolc)

Extreme Digital Zrt. Főállás  Nincs megadva 16 jún 2017
ED_logó

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres a miskolci üzletébe, KIEMELT ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

  • Vásárlók kiszolgálását, tájékoztatását,
  • értékesítési (termékek, szolgáltatások értékesítése), valamint hitel-ügyintézési feladatokat,
  • pénztárgép kezelést,
  • garanciális ügyintézést,
  • a vezető távollétében az üzlet működésének biztosítását, irányítását.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Középfokú végzettséget (középiskolai érettségi),
  • kereskedelemben, kiemelten műszaki területen szerzett releváns értékesítési tapasztalatot,
  • vevőközpontúságot,
  • változáskezelési készséget, rugalmasságot,
  • precizitást, terhelhetőséget,
  • csapatban történő munkavégzés képességét,
  • jó kommunikációs készséget és erős műszaki termékismeretet.

Előny: pénztárkezelési tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?

  • Fix+jutalékos bérezést+cafeteriát,
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • oktatásokon, tréningeken való részvételt,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést,
  • stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget.

Hol fogsz dolgozni?

  • Miskolcon, az Extreme Digital szaküzletében (3530 Miskolc, Corvin u. 8-10.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • ezen az e-mail címen: allas_4034122601@edigital.hu