Kiemelkedő kereseti lehetőség, azonnali kezdéssel!

Jakab Annamária Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 9 máj 2017

Exkluzív, belvárosi üzletünkbe keresünk most 5 fő értékesítőt azonnali kezdéssel! Fizetés nettó minimum 150.000-350.000 Ft!
Magyar tulajdonú, piacvezető cégünk saját márkás prémium egészségmegőrző termékek értékesítésével segít az embereknek jobb életminőséget élni! Cégünk az ember egészségét tartja a legfontosabb értéknek. Az egyénre épülnek a családi kapcsolatok, a mindennapok életörömét az ember egészségi állapota határozza meg. Küldetésünknek tekintjük az emberek gondolkodásának egészségtudatossá formálását. Célunk, hogy minél több embernek segítsünk egészséges és boldog életet élni!

Akiket keresünk:
-Minimum érettségi
-Nem szükséges munkatapasztalat
-Kiemelkedő kommunikációs készség
-Igényes megjelenés
-Magabiztos fellépés

Feladatok:
– sajátmárkás prémium egészségmegőrző/wellness/közérzetjavító termékek értékesítése
– kezelések bemutatása és értékesítése
– ügyfélkör ápolása és bővítése
– személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása

Amit kínálunk:
-A munkádért valós fizetést
-Bejelentést rögtön az első naptól
-Pozitív kihívásokkal járó, változatos munka egy kiváló csapatban.
-Kiemelkedő kereseti lehetőség
-Bejelentett állás
-Szakmai oktatások: Szabó Pèter, Tonk Emil, Kasza Tamás
-Gyors előrelépési lehetőség
-Vezetők teljes támogatása
-Késöbbiekben további juttatások: telefon, nyaralás, autó
-Fizetés az első 2 hónapban alap+bónuszok (nettó 150.000-250.000 Ft)
-Fizetés az 3. hónaptól nettó minimum 250.000-350.000 Ft
-Elismerést, folyamatos fejlődési lehetőséget
-Gyakorlatias, személyre szabott és könnyen elsajátítható oktatást
-Önálló munkát támogató rendszert
-Gyakorlatilag olyan, mintha saját vállalkozásod lenne, ahol nincs főnököd
-Exkluzív üzletben dolgozhatsz a belváros szívében a Váci utca mellett
-Barátságos, motiváló, pozitív szemléletű csapat
-Segítőkész vezetőség

Nem utolsó sorban olyan csapatban dolgozhatsz, akik mindenben segítenek! A cég 6 éve működik, piacvezető, megbízható és stabil! Teljes munkaidős, bejelentett munkavégzésről van szó és azonnal lehet kezdeni!

Jelentkezz most, küld el fényképes önéletrajzod az ujmunkatars.natural@gmail.com címre, szintén a értèkesítő megjelölésével!