This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kézi Hegesztő– Pest megye déli része

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 19 jul 2017

Ha szeretnél hosszú távon egy stabil háttérrel rendelkező cégnél dolgozni, akkor jelentkezz az alábbi hirdetésünkre.

Nemzetközileg világelső villamos szerelési anyagokat valamint villám és túlfeszültség védelmi termékek gyártó partnercégünk számára keresünk kézi hegesztőket.

Feladatok:

  • műanyag és fém termékek megmunkálása;
  • alkatrészek hegesztése;
  • minőségi hibák kiszűrése;
  • hegesztési varratok lecsiszolása.

Elvárások:

  • hegesztő szakmunkás végzettség;
  • OKJ-s eljárás szerinti hegesztői bizonyítvány;
  • hegesztői minősítés;
  • önálló munkavégzés.

Előny:

  • AVI hegesztői tapasztalat valamint alumíniumos területen szerzett jártasság előnyt jelent.

Amit a cég biztosít:

  • bejelentett munkaviszony;
  • hosszú távú stabil nemzetközi munkahelyi háttér;
  • versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások (cafetéria)
  • munkába járás céges busszal biztosított.
  • családias, baráti a közösség.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Pest megye déli része
  • Céges autóbusz biztosított az alábbi településekről: Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Dabas.

Jelentkezés: http://produkteam.hu/oneletrajz/kezi_hegeszto_bugyi_telepules