Karbantartó

Aquaform Kft. Főállás  Nincs megadva 5 dec 2016

Fejlődésünk töretlen biztosításához győri telephelyünkre keresünk karbantartó munkatársat.

Feladatok:
az üzem, és a termelésben résztvevő gépek rendszeres karbantartása, javítása
– lakatos, vízvezeték szerelő, villanyszerelő és gépszerelő munkák ellátása
– épületgépészeti hibák elhárítása, javítása

Elvárás:
– gyakorlat, tapasztalat megléte a fent említett szakmák mindegyikében, szakirányú végzettség nem szükséges
– megbízható, felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban
– “B” kategóriás jogosítvány
– munkavédelmi, biztonsági előírások gyakorlása, betartása

Amit kínálunk:
– bejelentett, főállású munkaviszony
– magas kereseti lehetőség
– töretlenül fejlődő cég

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést, várjuk fényképpel és bruttó bérigénnyel ellátott pályázati anyagát.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést, várjuk fényképpel és bruttó bérigénnyel ellátott pályázati anyagát a hr@aquaform.hu emailcímre