This job listing has expired and may no longer be relevant!

karbantartó

Diligent Kft. Főállás  Nincs megadva 14 már 2018

Az állás leírása

Budapesti irodánkba keresünk karbantartó munkatársat!

Feladatok

  • Általános épületkarbantartás
  • Napi karbantartási feladatok teljes körű ellátása
  • Műszaki hiba elhárítása
  • Üzemeltetés során felmerülő meghibásodások javítása
  • Gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelése

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Előny: klímaberendezés szerelői végzettség, érvényes kék kártya
  • Előny: Szakközépiskolai vagy technikusi végzettség (Épületgépész)

Amit nyújtunk

  • Teljes munkaidős, bejelentett állás
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát  a  diligentkft@gmail.com email címre.