This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kábelszerelő (XI. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 20 okt 2017
WHC

Budapest XI. kerületi partnerünk részére kisfeszültségű kábelszerelő pozícióba keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • Orvosi berendezések, és labor automata berendezések modulszintű szerelése
  • Kábelek azonosítása (kábelrajz olvasás), beszerelése modulokba
  • Kábelvég-kiképzés készítése kisfeszültségű kábelen
  • Zsugorcsövezés a kábeleken

Elvárások:

  • Kézügyesség
  • Precíz és minőségi munkavégzés
  • 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Forrasztási ismeretek és készség
  • Két műszakban való munkavégzés vállalása
  • Szükség esetén túlóra vállalása
  • Kábelszerelő végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Évről évre folyamatosan fejlődő MAGYAR cég

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: Két műszakos munkarend H-P

Jelentkezését önéletrajz formájában a KÁBEL referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whc.budapest@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1 787 8399
Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”