This job listing has expired and may no longer be relevant!

JUNIOR TERMÉKMENEDZSER (ÓVODAI ÉS ISKOLAI TANESZKÖZÖK)

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő-közvetítő Iroda Főállás  Gödöllő, Pest, Magyarország 19 jul 2017
worklife logo 2017 allasmindenkinek

Magyarország egyik vezető taneszköz gyártó- és forgalmazó cége megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Lehetőleg pedagógus (óvoda vagy alsó tagozat) végzettség, vagy ilyen irányú elhivatottság
Érdeklődés a korszerű óvodai és iskolai taneszközök iránt
Minőségi szemlélet
Kapcsolatépítő képesség
Utazási hajlandóság (bel- és külföldön),
Jó prezentációs készség, jó szervezőkészség
Megbízhatóság
Aktív internethasználat (Facebook, blogok stb.)
Legalább társalgási szintű angoltudás (képes angolul levelezni és weboldalakat, katalógusokat elolvasni – nem a nyelvvizsga számít, úgyis kipróbáljuk az interjún)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Részvétel nemrég indult, de nagy jövő elé néző bölcsődei-óvodai-fejlesztő üzletágunk felépítésében
Kapcsolattartás meglévő beszállítóinkkal és új beszállítói kapcsolatok kiépítése
A forgalmazott termékkör kialakítása, bővítése
Termékkatalógusok, segédanyagok, ismertetők összeállítása
Konferenciákon, szakmai roadshow-kon a termékeket bemutatása, előadások tartása
A gödöllői mintabolt vezetése, személyes értékesítés a boltban szakmai vevőknek
Vevőtalálkozók, szakmai programok szervezése
Árajánlatok, pályázati anyagok összeállítása
Webáruház és Facebook oldalaink működtetése (segítőkkel, külsősökkel)

Amit nyújtunk:
Főállású munkakört
Jó fizetést (fix alapbér + bevételarányos jutalék), cafeteriát, közlekedési térítést.
Jelentős önállóságot, külföldi utazásokat, továbbfejlődési lehetőséget.
Stabil, hosszútávú munkahelyet

Munkavégzés helye:
Gödöllő (városközpont)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a tárgy mezőben „Termékmenedzser" megjelöléssel az alábbi email címre: pest177@worklife.hu