This job listing has expired and may no longer be relevant!

Junior Software Engineer

GLI Solutions Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017

Az állás leírása

Rólunk

Volt NNG alapítók és menedzserek által 2013-ban alapított csapat vagyunk. Térképi informatikával foglalkozunk, mely területen összesen 150 év tapasztalatot, kiterjedt kapcsolatrendszert és szakértői hírnevet sikerült felépítenünk. Nekünk ez a hobbink is.
Nagy B2B projektjeink biztosítják a cég stabilitását, viszont szeretnénk tudásunkat saját termékeinken keresztül is kamatoztatni. Célunk többek közt, hogy támogassuk a térképszerkesztés fejlődését, hogy a térképi adat legyen mindenkié. A MAPCAT.com fejlesztése érdekében folyamatosan bővítjük csapatunkat.
Profi backend teamünk van, viszont frontend téren bővülni szeretnénk, ezért junior és senior kollégákat egyaránt keresünk. Ha tele vagy tudásvággyal és szeretnél részese lenni egy nemzetközi termékbevezetésnek, csatlakozz hozzánk

Rólad
Olyan személyiség vagy, aki szívesen és könnyen kommunikál a környezetével. Érdeklődsz az új technológiák iránt. Mindig precíz megoldásokra törekszel. A legjobb benned az, hogy kielégíthetetlen tudásvággyal rendelkezel, így mindig az a célod, hogy fejleszd magad és a csapatot is.

Feladatok

Feladatod lesz térképes alkalmazás fejlesztése TypeScript, Angular 2 és Material Design technológiákkal. A frontend csapat tagjaként együtt kell működnöd a csapaton belül és más osztályhoz tartozó kollégákkal is.

Elvárások

  • JavaScript software fejlesztés
  • Framework gyak. (Angular 1,2 or React)
  • OOP és Design Patterns tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Együttműködőkészség

Amit kínálunk

  • Modern frameworkben dolgozhatsz
  • Igazi GIS szakértőktől tanulhatsz
  • Részese lehetsz egy nemzetközi termékbevezetésnek

E-mail: mapcat.marketing@gmail.com

Részletek:  http://www.gli-solutions.com/hu/allas/