This job listing has expired and may no longer be relevant!

Junior Rendszergazda

Ipress Center Zrt. Főállás  Vác, Pest, Magyarország 1 aug 2017

Cégünk, az Ipress Center Magyarország, a német EDS cégcsoport tagjaként jelenleg 400 főt foglalkoztat. Magyarországon piacvezetőként működik és a régióban is az elsők között szerepel az iparágban. Kelet- Közép Európa egyik legmodernebb nyomdai szolgáltató központjaként több milliárd forint értékű eszközparkkal rendelkezik, melynek éves árbevétele 25 milliárd forint.
Elsősorban magas minőségű, glossy magazinok kivitelezésével foglalkozunk magyarországi, német, valamint osztrák partnereink részére. (Több száz kiadványuk közül a teljesség igénye nélkül: HVG, Nőklapja, Haszon, PC Guru, Elle, Marie Claire, Playboy is a mi termékünk.) Emellett nyomdaközpontunk szórólap gyártással is foglalkozik. Partnereink között minden ismert hazai kiskereskedelmi lánc megtalálható.

Csatlakozz folyamatosan növekvő közösségünkhöz az alábbi pozícióba:

Junior rendszergazda

Főbb feladataid lesznek:
– Jelentős számú számítógéppark rendszergazdai és rendszer adminisztrációs feladatainak elvégzése
– Felhasználók napi munkájának támogatása, informatikai segítése
– Munkaállomások, nyomtatók telepítése, karbantartása, szervizeltetése
– Felhasználói szoftverek telepítése, frissítése
– Ügyviteli alkalmazások futtatókörnyezetének üzemeltetése
– Napi üzemeltetési feladatok

Téged várunk, amennyiben:
– Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
– 1-2 éves releváns szakmai tapasztalattal bírsz
– Jó a problémamegoldó képességed és “can do” hozzáállással rendelkezel
– Önálló vagy, dinamikus és precíz

Amit kínálunk neked:
– Biztos nemzetközi nagyvállalati háttér
– Hosszútávon számítunk rád
– Azonnali munkakezdés

Önéletrajzodat bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:

hr@ipresscenter.hu