This job listing has expired and may no longer be relevant!

Junior pénzügyi munkatárs

Produkteam Kft Főállás  Budaörs, Pest, Magyarország 16 jul 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ

JUNIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT keresünk Budaörsre műanyag termékeket gyártó multinacionális partnerünk számára!

A munka kiváló tapasztalatszerzési lehetőség pályakezdők számára is!

Feladatok:

  • pénzügyi kontroller munkájának támogatása;
  • szállítói számlák könyvelése (USA-beli).

Elvárások:

  • pénzügyi vagy számviteli szakképesítés vagy folyamatban lévő tanulmányok vagy komoly érdeklődés a könyvelés iránt;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • erős angol írásban és szóban (az amerikai anyacéggel kell tartani a kapcsolatot napi szinten);
  • jó kommunikációs készség;
  • monotonitástűrés (napi 80-100 számla átlagosan);
  • pontos munkavégzés.

Előny:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség;
  • 1-2 év tapasztalat;
  • AP, SSC tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, családias kontrolling csapat, remek munkahelyi légkör;
  • kiváló lehetőség a magyar, teljes körű könyvelés betanulására (ez idővel elvárás is).

Munkavégzés helye: Budaörs, Gyár utca 2. BITEP (Kelenföldről 30 perc busszal)

Munkavégzés ideje: hosszú távon, napi 8,5 óra rugalmasan (fél óra ebédszünettel).

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, azonosulni tudsz a munkakörrel, jelentkezz honlapunkon, az űrlapra töltsd fel bérigényeddel ellátott fényképes önéletrajzodat: