This job listing has expired and may no longer be relevant!

Junior Android Developer

VividMind Zrt. Főállás  Nincs megadva 8 már 2018
vividmind_logo

A VividMindal célunk, hogy partnereink számára a legmagasabb szintű szoftverfejlesztői szolgáltatást nyújtsuk projektjeik kezdetétől annak megvalósulásáig.

Dinamikus fejlődésének köszönhetően a több mint 10 éves szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkező csapatunkba új fejlesztők jelentkezését várjuk.

Ha úgy érzed értékes tagja lennél a lendületes, agilis csapatunknak, jelentkezz hozzánk az alábbi munkakörbe:

A Te feladataid:

  • Részvétel Android alkalmazások tervezésében, tesztelésében és publikálásában
  • Fejlesztői feladatok végrehajtása specifikációk alapján
  • Meglévő adatbázisok megismerése és használata

Amit Tőled elvárunk:

  • Java (Kotlin) ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Önálló, kreatív, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • NodeJS/Angular/Ionic ismeretek
  • Agilis fejlesztési módszerek ismerete
  • Más platformokon szerzett tapasztalat
  • Pozitív attitűd, innovatív gondolkodásmód

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelmet
  • Professzionális munkakörnyezetet
  • Rugalmas munkaidőt
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Hosszú távú perspektívát

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzodat magyar és/vagy angol nyelven várjuk az alábbi e-mail címre: info@vividmindsoft.com