This job listing has expired and may no longer be relevant!

Járműfényező

Gamma Zrt. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 12 már 2018
GAMMA_logo_20140528

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Zrt. új munkatársat keres, az alábbi munkakör betöltésére. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Páncélozott járművek és különféle vontatmányok fényezési munkáinak előkészítése és magas színvonalon történő kivitelezése

Elvárások:

  • Járműfényező végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kézügyesség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nagy múltú családias cég
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos projektek, kihívások

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével gamma@gammatech.hu e-mail címen, az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.