This job listing has expired and may no longer be relevant!

Izometriàs csöszerelö,Hegesztö Svàjcban!

Kiss Rita Főállás  Kreuzlingen, Thurgau, Svájc 8 már 2018

Svájci ügyfeleink megegyezés szerint, vagy azonnali hatállyal Izometriás csőszerelőt / hegesztőt
keresnek.

Munkaköri feladatok:
Legyen képes az alábbi hegesztési eljárások végrehajtására: TIG, MAG, HL045, elektróda, rozsdamentes, saválló, normál acél 2mm-től
Az izometria ne okozzon problémát rajz alapján, valamint felelősségteljesen lássa el munkáját.
Önálló munkavégzés a munkaterületeken.

Követelmények:
Csőszerelő, hegesztő, építőipari végzettség vagy több éves szakmai gyakorlat
Élelmiszeripari, gyógyszeripari, ellenőrzési tapasztalat.
Rendelkezzen érvényes hegesztő minősítésre a következő anyag-csoportokra: rozsdamentes és acél.
Beszéljen jól németül, legyen mobil, rugalmas, mivel egész Svájc területén vannak ügyfeleink.

Ügyfeleink a következőket kínálják:
Professzionális munka
Modern, felszerelt munkakörnyezet
Stabil gazdasági környezet
Kiemelkedő fizetés és jó szociális ellátások

Felkeltettük kíváncsiságát? Pályázzon még ma és dolgozzon magyar munkakörnyezetben.

Inova Personal GmbH
E-mail: rita.kiss@inovajob.ch
Telefon: +4176 211 8280

Jelentkezését az alàbbi telefonszàmon ,illetve E-mail cimen teheti meg ,magyar anyanyelvü kollégànknàl!

Tisztelett,Kiss Rita