This job listing has expired and may no longer be relevant!

IT helpdesk ügyintéző és dokumentátor

Global-Union Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017
gu_logo_horizontal

A pozíció rövid leírása

Cégünk a Kyocera nyomtató- és multifunkciós készülékek magyarországi disztribútora. Munkatársat keresünk főként informatikai jellegű problémák első szintű kezelésére, illetve bonyolultabb esetekben magasabb szintre történő delegálására. A munkakör részét képezi az első szintű támogatáshoz szükséges dokumentáció karbantartása, frissítése, illetve a gyakran előforduló hibák esetén annak célirányos kiegészítése.

Feladatok

  • A bejövő hibabejelentések rögzítése hibajegyként.
  • Az egyszerűbb hibajegyek megoldása önállóan, dokumentáció alapján.
  • A bonyolultabb problémák delegálása magasabb szintre.
  • A gyakran előforduló hibák megoldásához leírások készítése önállóan, illetve (indokolt esetben) más kollégák bevonásával.
  • A rendelkezésre álló műszaki dokumentáció rendszerezése, friss verziók folyamatos ellenőrzése és letöltése.

Elvárások

  • Műszaki orientáció, IT alapismeretek.
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: 1172 Budapest, Rétifarkas utca 16, GLOBAL-UNION Kft.

A foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Az állásra való jelentkezéshez a hr@globalunion.hu-ra küldje el fényképes önéletrajzát!