This job listing has expired and may no longer be relevant!

Iskolatitkár

Színház és Film Intézet Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017

SZÍNHÁZ ÉS FILM INTÉZET (SZFI) és a fenntartásában lévő Színház- és Filmművészeti Szakgimnázium pályázatot hirdet Iskolatitkár, gazdasági ügyvivő feladatok elvégzésére

FELADATOK:

  • Iskolarendszerű és felnőttképzés oktatásszervezés
  • gyakorlati oktatás szervezés az együttműködő intézmények, társaságok külső helyszínein
  • KIR, FIR és egyéb hivatali adminisztráció
  • irodai ügyvitel (társasági adminisztráció, Iskolarendszerű és felnőttképzési adminisztráció, elektronikus és papíralapú nyilvántartások, ügyviteli rend, szerződés előkészítés, személyügyi ügyintézés, kapcsolattartás stb.)
  • előadó- és filmművészeti projekt szervezés
  • vizsgaszervezés
  • oktatás értékesítés
  • honlap tartalmi fejlesztés
  • gazdasági ügyvitel
  • állami támogatások és tandíj bevételek ügyvitele
  • banki és egyéb kifizetés előkészítés
  • gazdasági, pénzügyi, számviteli, bizonylati tevékenység
  • pályázatvezetés, pályázatírás és ügyvitel
  • szerződés előkészítés
  • Taggyűlés előkészítés

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • oktatási és/vagy művészeti intézményben/területen szerzett legalább 3 éves szervezési tapasztalat
  • MsOffice ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • kiemelkedő kommunikációs és interperszonális készségek
  • terhelhetőség, átlátóképesség, problémamegoldó gondolkodás, pontosság és precizitás

ELŐNYT JELENT

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • előadó-művészeti (színház, opera, zene, tánc), és/vagy filmszakma szervezői tapasztalat (pl. rendezőasszisztens)
  • könyvelés és gazdálkodás ügyvitel területen szerzett szakmai gyakorlat
  • angol nyelvből szerzett államilag elismert közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga
  • gyors- és gépírás tudás

MUNKAKEZDÉS

  • 2017.08.hó második fele
  • munkaszerződéssel, fél- vagy teljes állásban
  • bér megegyezés szerint

PÁLYÁZNI: kizárólag fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, 2017.09.01-ig, az szfiallas@gmail.com címen lehet.

SZFI szervezés

szfiallas@gmail.com