This job listing has expired and may no longer be relevant!

Irodavezető / office manager Örs vezér teréhez közel

ADVISORS Ingaltanszakérő Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017
céglogó 300x300

Szakmailag elismert 24 éves ingatlanszakértő Kft. hosszútávra főállású foglalkoztatásra titkárság vezetőt keres.

Főbb feladatok:
– szakvéleménykészítési folyamatirányítás
– kimenő, bejövő levelezés
– kimenő-bejövő számlák kezelése, iktatása, utalása
– számlázás, házi pénztár kezelés
– nyilvántartások vezetése
– kapcsolattartás partnerekkel
– kapcsolattartás ügyfelekkel
– facebook kommunikáció
– weboldal karbantartás,
– landing page menedzsment

Elvárások:
– felhasználói szintű PC ismeret (Win7, Office, stb)
– precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, önállóság
– jó problémamegoldó képesség
– rugalmasság
– önállóság

Amit nyújtunk:
– piacképes jövedelem
– fiatalos, modern munkakörnyezet
– szakmai fejlődés, kiemelkedő szakmai háttér

Munkakezdés:
Azonnali

Munkavégzés helye:
Budapest, XVI. kerület (az Örs Vezér terétől kb. 10 percre.)

Fizetési igény megjelölésével ellátott fényképes önéletrajzot és motivációs levelet e-mailben várunk az allas@advisors.hu címre.