This job listing has expired and may no longer be relevant!

Irodai asszisztens

Molnár Dániel Főállás  Nincs megadva 24 nov 2017
asszisztens2

Nagymúltú építkezési kivitelező cégünk keresi új, irodai asszisztensét!

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület!

Mire számíthatsz, ha jelentkezel hozzánk?

  • egy hosszútávú, biztos munkahelyre
  • versenyképes jövedelemre, és béren kívüli juttatásokra
  • folyamatosan fejlődő, növekvő cégre
  • céges mobiltelefonra
  • folyamatos kihívásokra
  • kellemes légkörre, segítőkész kollégákra

Feladataid a következők lesznek:

  • Építőipari kivitelezési projektek folyamatainak előkészítése
  • Építészeti tervek feldolgozása
  • Költségvetés előkészítése és utókalkulációk készítése ezek ellenőrzése
  • Anyagmennyiségek számítása
  • Tervezőkkel, beszállítókkal, munkatársakkal való kapcsolattartás
  • Ajánlatok elkészítésében való részvétel

Mit várunk el tőled?

  • legalább középfokú végzettséget
  • 2-3 év szakmai tapasztalatot
  • B kategóriás jogosítványt
  • a szakma alapos ismeretét
  • önállóságot és megbízhatóságot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • építőiparban tapasztalat

Jelentkezésedet várjuk az mdaniel.szervezes@gmail.com e-mail címre. Kérlek csatold fényképes önéletrajzodat, ahol tüntesd fel a telefonszámod, és a tárgymezőbe írd: asszisztens.

Ha esetleg más munkalehetőség érdekel, akkor látogass el honlapunkra: www.biztoskesz.hu

Infók hozzá:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Építőipari kivitelezési projektek folyamatainak előkészítése.

Építészeti tervek feldolgozása

Költségvetés előkészítése és utókalkulációk készítése ezek ellenőrzése

Anyagmennyiségek számítása

Tervezőkkel, beszállítókkal, munkatársakkal való kapcsolattartás

Ajánlatok elkészítésében való részvétel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

legalább középfokú végzettség

2-3 év szakmai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

szakma alapos ismerete

megbízhatóság

számítógépes felhasználói szintű ismeretek

önálló munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

szakirányú felsőfokú végzettség

építőiparban tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

versenyképes jövedelem és juttatások

hosszú távú, biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő társaságnál

céges mobiltelefon