Irodai asszisztens

Molnár Dániel Főállás  Nincs megadva 24 nov 2017
asszisztens2

Nagymúltú építkezési kivitelező cégünk keresi új, irodai asszisztensét!

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület!

Mire számíthatsz, ha jelentkezel hozzánk?

  • egy hosszútávú, biztos munkahelyre
  • versenyképes jövedelemre, és béren kívüli juttatásokra
  • folyamatosan fejlődő, növekvő cégre
  • céges mobiltelefonra
  • folyamatos kihívásokra
  • kellemes légkörre, segítőkész kollégákra

Feladataid a következők lesznek:

  • Építőipari kivitelezési projektek folyamatainak előkészítése
  • Építészeti tervek feldolgozása
  • Költségvetés előkészítése és utókalkulációk készítése ezek ellenőrzése
  • Anyagmennyiségek számítása
  • Tervezőkkel, beszállítókkal, munkatársakkal való kapcsolattartás
  • Ajánlatok elkészítésében való részvétel

Mit várunk el tőled?

  • legalább középfokú végzettséget
  • 2-3 év szakmai tapasztalatot
  • B kategóriás jogosítványt
  • a szakma alapos ismeretét
  • önállóságot és megbízhatóságot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • építőiparban tapasztalat

Jelentkezésedet várjuk az mdaniel.szervezes@gmail.com e-mail címre. Kérlek csatold fényképes önéletrajzodat, ahol tüntesd fel a telefonszámod, és a tárgymezőbe írd: asszisztens.

Ha esetleg más munkalehetőség érdekel, akkor látogass el honlapunkra: www.biztoskesz.hu

Infók hozzá:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Építőipari kivitelezési projektek folyamatainak előkészítése.

Építészeti tervek feldolgozása

Költségvetés előkészítése és utókalkulációk készítése ezek ellenőrzése

Anyagmennyiségek számítása

Tervezőkkel, beszállítókkal, munkatársakkal való kapcsolattartás

Ajánlatok elkészítésében való részvétel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

legalább középfokú végzettség

2-3 év szakmai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

szakma alapos ismerete

megbízhatóság

számítógépes felhasználói szintű ismeretek

önálló munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

szakirányú felsőfokú végzettség

építőiparban tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

versenyképes jövedelem és juttatások

hosszú távú, biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő társaságnál

céges mobiltelefon