IRODAI ASSZISZTENS

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Nincs megadva 23 nov 2017

Magyarországon képviselt épületgépészeti termékek nagykereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
Kiemelkedő problémamegoldó képesség
Magasfokú önállóság

Előnyt jelent:
Kulcs Soft program ismerete

Feladatok:
Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
Nyilvántartások elkészítése
Adminisztrációs feladatok

Megbízóról:
1997 óta foglalkozik hűtés és klímatechnikai berendezések forgalmazásával pl. fan-coil, termoventilátor, folyadékhűtő, egyéb termékek

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
Hosszútávra szóló jövőkép

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp325@worklife.hu