This job listing has expired and may no longer be relevant!

Irodai asszisztens

Bogi Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 8 már 2018

25 éve piacvezető cég főállású munkatársat keres menedzser asszisztens munkakörbe értékesítési menedzser mellé.

Feladatok

-Brand menedzser munkájának támogatása
-Különböző brand projektek támogatása, rendezvények szervezése
-Meglévő és új ügyfelek koordinálása
-Precíz, és pontos adminisztráció

Elvárások

-Precíz, pontos munkavégzés
-Kiváló kommunikációs készség
-Csapatjátékos, rugalmas és motivált
-Precíz, jó szervező, proaktív, kommunikatív és kreatív gondolkodású
-Határozott hozzáállás
-Tanulási és fejlődési hajlandóság
-Üzleties megjelenés

Amit kínálunk

-Kimagasló kereseti lehetőség
-Változatos feladatok
-Ingyenes oktatási rendszer
-Dinamikusan fejlődő, segítőkész csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a foldesgergely25@gmail.com e-mail címre.