This job listing has expired and may no longer be relevant!

Irodai asszisztens

Boglárka Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 8 már 2018

Az állás leírása

Szakmai Asszisztens

Európai szinten elismert kereskedelmi cégünk keres Szakmai Asszisztenseket .

Keresünk (2 fő) motivált fejlődni vágyó fiatalt aki szeretné megalapozni jövőjét és

megtanulni a kereskedelem, az eladás és az ügyfélkezelés minden lépését.

Feladatok

Kereskedelmi Vezetők munkakörének kiegészítése
Meglévő és új ügyfélkör kezelése.
Szakmai anyagok kigyűjtése
Adminisztráció
Elvárások

Kiváló kommunikációs késég
Magabiztosság
Üzleties megjelenés
Előnyök

Kommunikatív,nyitott személyiség aki nem riad vissza a kihívásoktól.(Mert fejlődni úgy lehet csak)
Minden esetben lojális a cég,a vezetőség és az ügyfelek felé. (Mert megéri megragadni a segítő kezet)
Csapatjátékos. (Mert érdemes jó közegben dolgozni.)
Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Előre lépési lehetőséggel.
Saját oktatási rendszer
Dinamikusan fejlődő csapat
Modern irodai környezet

Jelentkezését fényképes önéletrajzformájában várom a foldesboglarka.z@gmail.com e-mail címre