This job listing has expired and may no longer be relevant!

Irodai adminisztrátor

AIB Kft. Gyakornok  Zalaegerszeg, Zala, Magyarország 16 máj 2017
14641977_548377662033056_5482483451345264572_n

Pályakezdő fiatalok jelentkezését várjuk. Főként nemrég érettségizett munkavállalókat várunk a meghirdetett munkakörre. Nálunk nem számít ha eddig csak diákmunkát végeztél. Fő célunk a tapasztalatszerzéshez való segítségnyújtás.
Feladatok:
– általános irodai teendők ellátása,
– ügyintézés,
– adminisztratív feladatok,
– számlakezelés, számlázás
– postázás,
– beérkező hívások fogadása,
– irodai eszközök kezelése,
– ügyfelek, munkatársak fogadása, illetve megfelelő tájékoztatása
– házon kívüli ügyintézés

Elvárások:
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek, irodai alkalmazások ismerete
– új számítógépes ismeretek elsajátítási képessége
– kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
– kimagasló precizitás és megbízhatóság
– jó problémamegoldó- és együttműködési készség
– terhelhetőség
– minőségorientált szemléletmód

Előnyt jelent:
– pénzügyi ismeretek, könyvelési/iktatási tapasztalatok

Amit kínálunk:
– kihívást jelentő, változatos munka
– kiváló munkakörülmények
– fiatalos csapat
– tapasztalati lehetőségek pénzügyi, értékesítési és marketing területeken

3 hónapnál nem régebbi fényképes önéletrajz megküldése az info@aibkft.hu címre.

Elérhetőségeket, mint email cím és telefonszám kérjük pontosan megadni az önéletrajzban.