This job listing has expired and may no longer be relevant!

irodai, adiminisztrációs munka Szekszárd

szekszard2017 Részmunkaidő  Szekszárd, Tolna, Magyarország 16 jul 2017

Nemzetközi pénzügyi cég Szekszárdi kirendeltségéhez keres részmunkaidős pozíció betöltésére jó megjelenésű, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező munkatársakat. Elsősorban egyetemisták és főállással rendelkezők jelentkezését várjuk.

Feladatok:
– ügyfelekkel való kapcsolattartás
– szerződések kezelése
– adminisztráció

Amit kínálunk:
– hosszú távú munkalehetőség
– előrelépési lehetőség
– ingyenes képzések
– magas, versenyképes jövedelem

Elvárásaink:
– legalább középfokú végzettség,
– kiemelkedő kommunikációs készség,
– nyitott személyiség,
-jó megjelenés
Előny, de nem feltétel:
-pénzügyi területen szerzett tapasztalat
-B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Szekszárd és vonzáskörzete

Meglévő tagjaink fiatalos, motivált, nyitott, kiválóan kommunikáló, empatikus emberek. Ha Ön is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik és állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az szekszard2017@gmail.com e-mail címre.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a szekszard2017@gmail.com címre