This job listing has expired and may no longer be relevant!

IRODA- ÉS ÜGYFÉLMENEDZSER CSAPATTAGUNKAT KERESSÜK!

DUÁL Reklám Stúdió Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 21 sze 2017
IRODAI ÉS ÜGYFÉLMENEDZSER_végleges

Az állás leírása

Néhány információ rólunk, hogy eldönthesd, minket keres-e:

DUÁL Reklám Stúdió Kft. néven már 28 éve sikeresen jelen vagyunk a piacon és számos elégedett partnert tudhatunk magunk mögött.

Alapvetően reklámajándékok forgalmazásával, és azok teljes személyre szabásával, emblémázásával foglalkozunk. Megtalálható nálunk az egyszerű tolltól a csokin keresztül gyakorlatilag bármilyen tárgy, mely logózható, feliratozható, hímezhető, tehát egyedivé varázsolható. Emellett grafikai, arculat- illetve csomagolástervezéssel, és nyomdai kivitelezéssel is foglalkozunk. Ha további részletek érdekelnek ezzel kapcsolatosan, nézd meg honlapunkat: www.dualreklam.hu.

7 fős, összeszokott, egymást támogató és tisztelő csapatot alkotunk, így ha jobban érzed magad, vagy szívesebben dolgoznál egy kisebb cégnél, akkor jó helyen jársz. 🙂 Szívesen csinálunk közös programokat. Ez lehet egy színházi darab megtekintése, vagy akár csak egy szimpla közös éttermi ebéd. A lényeg, hogy együtt legyünk, mert az összetartás fontos számunkra. Megünnepeljük a sikereinket, és egy kerek születésnap, vagy névnap is jó alkalom arra, hogy kicsit lazítsunk.

Kultúránk alapvető része az elismerés és a tisztelet. Mind egymást, mind egymás munkáját tiszteljük és megbecsüljük. A kimagasló teljesítményt pedig anyagilag is honoráljuk.

Szeretjük azt, amivel foglalkozunk. Szakértelmünknek és leginkább talán csapatunk hozzáállásának köszönhetjük eddigi eredményeinket, visszatérő partnereink elégedettségét.

Teret engedünk az önállóságnak és kreativitásnak, sőt, igazából el is várjuk. Persze, ha szükséges, bármire megtanítunk. Nálunk kérdezni mindig lehet.

Amennyiben kölcsönösen egymást választjuk, a következő feladatokban számítunk Rád:

  • Kapcsolattartás a hozzád dedikált meglévő partnereinkkel, és elégedettségük fenntartása, fokozása.
  • Új partnerek és üzleti lehetőségek keresése (igen-igen, ez értékesítés), megállapodás esetén a bizalmuk megtartása, hogy újból és újból minket válasszanak.
  • Az érdeklődő ügyfelek számára ajánlatok összeállítása (az árképzésben is szabad kezet adunk), és utókövetése.
  • Különböző adminisztratív feladatok ellátása – néhány példa a teljesség igénye nélkül: számlák és fizetési felszólítások kiállítása, számlák lekönyvelése, mintadarabok nyilvántartása.
  • Munkatársaid segítése, támogatása a közös célok elérése érdekében.

Munkádat és hozzáállásodat az alábbiakkal tudjuk honorálni:

  • Fix, kiszámítható fizetést biztosítunk számodra minden hónapban.
  • Amennyiben az előre megbeszélt elvárások felett teljesítesz, kimagasló bónuszban részesítünk.
  • A fizetésen túl, úgynevezett béren kívüli juttatásra (készpénz juttatás) is számíthatsz.
  • Biztosítunk céges telefont, melyet akár privát beszélgetésekre is használhatsz.
  • Lehetőséged lesz tanulni és fejlődni, akár értékesítési továbbképzés keretében is.
  • Részese lehetsz egy összetartó, egymást támogató csapatnak.

Ahogy az ideális új csapattagunkat elképzeljük:

  • Értékesítésben tapasztalattal és középfokú végzettséggel (a szakirányú végzettség lenne a non plusz ultra) rendelkezik, VAGY pályakezdőnek számít ugyan, de releváns közép- vagy felsőfokú végzettség birtokában van.
  • Mind a feladatokhoz, mind az ügyfelekhez való hozzáállása példás.
  • Motivált, szereti a munkáját és komoly minőségi elvárásokat támaszt saját magával szemben.
  • Kreatív, kiválóan kommunikál, jól szervezi a munkáját, és képes önállóan dolgozni (persze kérdezni bármikor lehet).
  • Az esetleges problémás, vagy nehéz helyzetekben a megoldást keresi és nem a hibást, vagy a felelőst.
  • Jókedvű, nyitott, befogadó.

Néhány egyéb információ, ami fontos lehet számodra!

  • Irodánk Budapesten, a Szilas parkban – Pólus Center mellett – található.
  • Az iroda kialakítása egy légterű – a zavartalan információ áramlás érdekében (persze emiatt mindig van egy kis alapzaj).
  • A munkaidő nálunk 9-16:30-ig tart, melyből fél óra ebédidő (igen, ez valójában csak 7 órányi nettó munkaidő, melyért 8 órás bért fizetünk azért, hogy maradjon időd a pihenésre, feltöltődésre).

Ha úgy érzed, hogy a leírtak szimpatikusak számodra, és szívesen csatlakoznál hozzánk, akkor önéletrajzodat és motivációs leveledet – fizetési elvárásoddal együtt – nagy szeretettel várjuk a dual@dualreklam.hu email címen!