Intézetvezető főnővér

Genium-Med Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017

Színvonalas magán-egészségügyi központunkba keresünk főállású intézetvezető főnővért.  Központunkban elsősorban a női és férfi egészséggel, reprodukcióval és magzati medicinával foglalkozunk.

Intézetvezető főnővéri munkakör

  • Főbb feladatok:
  • Központ szakdolgozóinak irányítása, szakmai felügyelete
  • Szakdolgozók munkaidő beosztásával, munkavégzésével kapcsolatos teendők ellátására
  • Havi fogyóanyag rendelések leadása
  • Gyógyszertárral, egyéb kiszolgáló egységekkel való kapcsolattartás
  • ÁNTSZ engedéllyel kapcsolatos ügyintézés
  • Rendelési időpontok aktualizálása
  • Az egységek munkájának összehangolása
  • Gondoskodás a közegészségügyi­-járványügyi, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi előírások betartásáról a hozzá tartozó dolgozók vonatkozásában
  • Üzemeltetési feladatok ellátása
  • Felújítási, karbantartási munkák koordinálása

  • Szakmai elvárások:
  • Egészségügyi (OKJ vagy diplomás) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)
  • Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság
  • Többéves szakmai gyakorlat, fekvő- vagy járóbeteg-ellátásban
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Előnyt jelent:
  • Szülésznői végzettség
  • Hasonló munkakörben, magán-egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi menedzser, illetve szakmenedzseri végzettség
  • Jogosítvány

Személyiségbeli elvárások:

  • Felelősségtudatos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Megbízhatóság, becsületesség
  • Betegorientált attitűd

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kultúrált környezet, barátságos munkahelyi légkör
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével küldje az allas@genium-med.hu e-mail címre.

allas@genium-med.hu