Ingatlanértékesítő munkatársakat keresünk kezdő támogatással

Gold House Ingatlan- és Hitelcentrum Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 5 máj 2018

A Gold House Ingatlan- és Hitelcentrum Ingatlanértékesítő munkatársakat keres budapesti, belvárosi irodájába KEZDŐ TÁMOGATÁSSAL!!!
Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akik önálló, felelősségteljes munkakörben szeretnének eredményeket elérni és szeretik a kihívást.
Ingatlanközvetítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Feladatok

  • új vevők és eladók felkutatása,
  • megbízások felvétele eladó ingatlanokra,
  • ingatlanok értékesítése vevők részére,
  • meglévő adatbázis kezelése.

Amit elvárunk

  • középfokú végzettség,
  • számítógépes ismeretek,
  • legyél cél és eredmény orientált

Amit nyújtunk

  • stabil szakmai háttér,
  • elismerjük az eredményeidet,
  • céges telefon használat

Ha szeretnél részletesebb információkat kapni cégünkről, a munkáról vagy szeretnél időpontot egy személyes beszélgetésre, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat irodánk részére az info@goldhouse.hu elérhetőségre!
Várjuk jelentkezésedet!
Dohány utca 29