Ingatlanértékesítő

Magyar Ingatlan Központ Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 19 jan 2018
MIK_logo_rgb_png-2

Kezdd velünk az évet, és a már megszerzett tudásodat, tapasztalataidat kamatoztasd az ingatlanértékesítés területén!

MIK Magyar Ingatlan Központ csapata bővül, ezáltal budapesti irodáinkba új munkatársakat keresünk!

Feladatok:

  • – Új és használt lakások értékesítése;
  • – Megbízások szerzése, portfólió építés;
  • – Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel;
  • – Ügyfeleink számára személyre szabott szolgáltatás az MIK által nyújtott háttér és tudásbázis segítségével

Amit elvárunk:

  • –        középfokú iskolai végzettség;
  • –        kiemelkedő kommunikációs készség;
  • –        önálló és csapatjátékos egyaránt;
  • –        alapfokú számítástechnikai ismeretek;
  • –        igényes megjelenés;

   Ami nem elvárás, viszont előnyt jelent:

  • –        B kategóriás jogosítvány;
  • –        saját autó;
  • –        bármilyen idegen nyelvtudás (nem a papír, hanem a valós tudás!);
  • –        bármilyen értékesítési területen szerzett tapasztalat;
  • –        budapesti helyismeret;

 Amit nyújtani tudunk NEKED:

  • –        Átlagon felüli juttatás;
  • –        informatika háttérrendszer;
  • –        szakmai támogatás;
  • –        névjegykártya;
  • –        azonnali munkakezdés;
  • –        azonnali keresztértékesíthető állomány;
  • –        fiatalos – lendületes csapat;
  • –        kellemes és nívós irodai környezet;
  • –        szakmai tréningek;
  • –        szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség;

Ami nálunk nincs:

  • –       kötelező számlaképesség;
  • –       alaptanfolyam díj;
  • –        soklépcsős karrier rendszer;
  • –        soklépcsős interjúk;
  • –        rejtett költségek;
  • –        és lehetetlen!

Ne félj belevágni, hiszen mindenben támogatunk és segítünk, hogy sikeres legyél, hogy minél előbb elérhesd saját céljaidat!

Várjuk jelentkezésed a szabo.nora@mik.hu -ra küldött fényképes önéletrajz és motivációs levél kíséretében.