Ingatlan referenseket keresünk kezdő támogatással

Főállás Goldhouse Ingatlan Iroda itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Csatlakozzon egy biztos csapatba!

Több mint 10. éve sikeresen működő, Budapest Belvárosi dinamikusan fejlődő ingatlanirodánkba munkatársakat keresünk kezdő támogatással!

A Gold House Ingatlan- és Hitelcentrum Ingatlanértékesítő munkatársakat keres – ingatlanközvetítő munkakörbe- budapesti, belvárosi irodájába kiemelt kereseti lehetőséggel!

Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akik önálló, felelősségteljes munkakörben szeretnének eredményeket elérni és szeretik a kihívást.

Ingatlanközvetítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Feladatok

– új vevők és eladók felkutatása,

– megbízások felvétele eladó ingatlanokra,

– ingatlanok értékesítése vevők részére,

– meglévő adatbázis kezelése.

Amit elvárunk

– rátermettség, jó kommunikációs készség, jó megjelenés,

– kitartó, kreatív, szimpatikus és empatikus személyiség,

– középfokú végzettség,

– számítógépes ismeretek,

– Nem feltétel a nyelvtudás, de előny angol vagy német nyelv ismerete, mivel az ügyfélkörünk 80 %-a külföldiekből áll

Amit nyújtunk

– jó hangulat, csapatszellem;

– stabil szakmai háttér,

– innovatív légkör

– elismerjük az eredményeidet,

– céges telefon használat

– barátságos iroda

Asztalpénz és rejtett költségek nincsenek!

Ha szeretnél részletesebb információkat kapni cégünkről, a munkáról vagy szeretnél időpontot egy személyes beszélgetésre, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat irodánk részére az info@goldhouse.hu elérhetőségre!

Várjuk jelentkezésedet, hogy mielőbb a csapatunkba tudhassunk.

Állások, amik érdekelhetnek