Ingatlan referens

Real Estate Solutions Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017
Logó hirdetéshez

Az állás leírása

Feladatok, munka:
Változtatnál eddigi életritmusodon?

Felejtsd el, amit eddig a szakmáról gondoltál! Itt egy valóban működőképes, folyamatos jövedelmet biztosító munkalehetőség az ingatlanszakmában.

Mivel a piac szárnyal, ezért újabb területek felé nyitunk. Újonnan nyíló, belvárosi irodánkba keresünk elhivatott munkatársakat.

Feladatok:

-eladó ingatlanok felkutatása (a piacon megszokottól eltérő módszerek segítségével)
-ingatlanok kezelése és az ezzel kapcsolatos marketingtevékenység
-vevő igények kiszolgálása
-folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
-terhelhetőség
-kiváló kommunikációs képesség, tiszta, érthető beszéd
-merj nagyot álmodni
-legyél csapatjátékos
-vállalkozói gondolkodásmód
-jó problémamegoldó képesség
Feladatok:

Az ideális jelentkező:

-akár pályakezdő is lehet (mindenre megtanítunk), de a szakmában eltöltött 1-2 év előnyt jelent
-nyitott a fejlődésre
-nyitott a szemléletváltásra
-változtatni akar eddig életén
-kommunikatív
-rendezett, jó megjelenésű
-nem torpan meg a kezdeti sikertelenség miatt

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a popovics.jozsef@immo1.hu címre várjuk!

Cég bemutatása:
“Az Immo1 cégcsoport alapításának célja a magyar ingatlanközvetítés piacán olyan páratlan versenyelőnyt jelentő szakmai, etikai és működési feltételek megteremtése, melyek az Üzletkötőket, Vezetőket, Partnereket, az Immo1 Franchise Hálózatot a szakma csúcsára helyezik és az elit csapat tagjai számára a magyar ingatlanpiacon eddig ismeretlen büszkeséget, egzisztenciát és életpályát biztosítanak.”

Amit ajánlunk:
-a szakmában egyedülálló, több sávos jutalékrendszer
-stabil, kiszámítható jövedelem
-kiemelkedő kereseti lehetőség
-folyamatos szakmai tréningek
-minimális fluktuáció (nálunk nem kell havonta új kollégákat megszoknod)

Fizetés: Próbaidő után, 450.000.- Ft/hó jutalékos rendszerben.

Jelentkezését küldje el a popovics.jozsef@immo1.hu e-mail címre.