This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ingatlan referens

Real Estate Solutions Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017
Logó hirdetéshez

Az állás leírása

Feladatok, munka:
Változtatnál eddigi életritmusodon?

Felejtsd el, amit eddig a szakmáról gondoltál! Itt egy valóban működőképes, folyamatos jövedelmet biztosító munkalehetőség az ingatlanszakmában.

Mivel a piac szárnyal, ezért újabb területek felé nyitunk. Újonnan nyíló, belvárosi irodánkba keresünk elhivatott munkatársakat.

Feladatok:

-eladó ingatlanok felkutatása (a piacon megszokottól eltérő módszerek segítségével)
-ingatlanok kezelése és az ezzel kapcsolatos marketingtevékenység
-vevő igények kiszolgálása
-folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
-terhelhetőség
-kiváló kommunikációs képesség, tiszta, érthető beszéd
-merj nagyot álmodni
-legyél csapatjátékos
-vállalkozói gondolkodásmód
-jó problémamegoldó képesség
Feladatok:

Az ideális jelentkező:

-akár pályakezdő is lehet (mindenre megtanítunk), de a szakmában eltöltött 1-2 év előnyt jelent
-nyitott a fejlődésre
-nyitott a szemléletváltásra
-változtatni akar eddig életén
-kommunikatív
-rendezett, jó megjelenésű
-nem torpan meg a kezdeti sikertelenség miatt

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a popovics.jozsef@immo1.hu címre várjuk!

Cég bemutatása:
“Az Immo1 cégcsoport alapításának célja a magyar ingatlanközvetítés piacán olyan páratlan versenyelőnyt jelentő szakmai, etikai és működési feltételek megteremtése, melyek az Üzletkötőket, Vezetőket, Partnereket, az Immo1 Franchise Hálózatot a szakma csúcsára helyezik és az elit csapat tagjai számára a magyar ingatlanpiacon eddig ismeretlen büszkeséget, egzisztenciát és életpályát biztosítanak.”

Amit ajánlunk:
-a szakmában egyedülálló, több sávos jutalékrendszer
-stabil, kiszámítható jövedelem
-kiemelkedő kereseti lehetőség
-folyamatos szakmai tréningek
-minimális fluktuáció (nálunk nem kell havonta új kollégákat megszoknod)

Fizetés: Próbaidő után, 450.000.- Ft/hó jutalékos rendszerben.

Jelentkezését küldje el a popovics.jozsef@immo1.hu e-mail címre.