Ingatlan referens

X-Tér Ingatlan Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 5 máj 2018

Ha szívesen foglalkozol emberekkel, hiszel önmagadban, nem éred be átlagfizetéssel, szeretnéd saját magadnak beosztani az idődet?

Sok az energiád és tenni akarsz céljaid megvalósításáért?

Valamint munkád során szeretnél segíteni másoknak az álmaik megvalósításában?

Akkor nálunk a helyed, ami emberünk vagy!!!

Próbáld ki nálunk az ingatlan értékesítő szakmát.

Segítünk az elindulásban, megtanítjuk a szakmát, támogatjuk a szakmai fejlődésedet, nem hagyunk magadra, addig fogjuk a kezed ameddig szükséges!

  • rugalmas munkaidőre vágysz
  • önállóan tudsz dolgozni
  • szereted a kihívásokat
  • úgy érzed, nem találod a helyed
  • kisgyerek mellett nem tudsz 8 órás munkát vállalni
  • tanulmányaid mellett van szabadidőd, amit munkával szeretnél tölteni
  • jelenlegi fizetésed nem elég a céljaid megvalósításához
  • szeretnél, vidám és segítőkész embere közt dolgozni
  • pozitív, optimista, vidám személyiség vagy!

FELADATOK:

  • Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése
  • Megbízások felvétele, szerződések megkötése
  • Ügyféltalálkozók szervezése, ingatlanok bemutatása
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötésig
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • mosoly
  • lehetőség szerint saját autó

Jelentkezni e-mailben: xteringatlan@xteringatlan.hu

Telefonon: a 06 70/70-36-145 számon.