Imprimatúra ellenőr – lemezmásoló

Főállás Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Cégünk, az Ipress Center CE Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. együttese, a német EDS cégcsoport tagjaként Magyarországon piacvezetőként működik és a régióban is az elsők között szerepel az iparágban. Társaságunk Kelet- és Közép Európa egyik legmodernebb nyomdai szolgáltató központjaként több milliárd forint értékű eszközparkkal rendelkezik, éves árbevételünk meghaladja a 25 milliárd forintot, alkalmazottaink száma eléri a 400 főt.

A nyomda magas minőségű, glossy magazinok kivitelezésével foglalkozik magyarországi, német, valamint osztrák partnerek részére (Pl.: HVG, Nők Lapja, Haszon, PC Guru, ELLE, Marie Claire, Playboy), illetve a szórólapgyártás területén is piacvezető pozíciót foglalunk el – partnereink között minden ismert hazai kiskereskedelmi lánc megtalálható.

Csatlakozzon folyamatosan növekvő közösségünkhöz az alábbi pozícióba Vácra:

Feladatok

  • Imprimatúrák hajtogatása, ellenőrzése
  • lemezmásolás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat
  • folyamatos műszakos munkavégzés vállalása
  • proaktív, terhelhető személyiség
  • csapatszellem

Előny

  • Nyomdaipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos háttér
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Modern felszerelések
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos szakmai feladatok

Munkavégzés helye: Vác (Pest megye)

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek