This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ifjúságsegítés, programszervezés, szociális munkás

KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017

A KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület munkatársakat keres Szolnokon közfoglalkoztatási program keretében!

Munkalehetőség Szolnokon közfoglalkoztatási program keretében – ifjúságsegítő, programszervező, szociális munkás pozíció betöltésére.

Elvárásaink:
• Szakmai tapasztalat ifjúsági, civil, szociális szférában
• Tapasztalatok projektmenedzsment, rendezvényszervezés területén
• Tapasztalat MS Office programban
• Kommunikatív és nyitott személyiség
• Rugalmasság és jó problémamegoldó készség
• Legalább középfokú végzettség
• Regisztrált álláskereső

Amit nyújtunk:
• Bejelentett állás lehetőség
• Rugalmas munkakörnyezet
• Magas szintű tapasztalatszerzés

További információ az Egyesületről:

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet augusztus 10-ig a hr@kozpontegyesulet.hu címen!