This job listing has expired and may no longer be relevant!

Idősgondozó ápoló

My HR Team Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
logo hirdetéshez

Személyzeti szolgáltatóként segítséget szeretnénk nyújtani olyan álláskeresők részére, akik külföldön keresnek munkalehetőséget, viszonylag közel hazájukhoz.

Osztrák partnerünk megbízásából bővülő csapatukba idősgondozási területre keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Idős emberek otthonukban történő ápolása, ellátása,
  • Egészségügyi és háztartásvezetési feladatok teljeskörű ellátása (pl. bevásárlás, főzés, takarítás),
  • Szükséges dokumentumok vezetése a beteg ellátásával kapcsolatban.

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség (pl. ápoló),
  • Betegápolásban, idősgondozásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Német nyelv legalább társalgási szintű, stabil ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges,
  • Kedves, segítőkész hozzáállás, talpraesett, önálló személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, teljes ellátás (szállás, étkezés), hazautazási költségtérítés,
  • 14 nap munka (24 órás, bentlakásos felügyelet), 14 nap pihenő idő (hazautazással),
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Maximális háttértámogatás a gondozási központtól a munkavégzés során.

Munkavégzés helye:

Ausztria különböző városai egyeztetés alapján.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.