Hostess munkalehetőség

allasprofield Alkalmi munka  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017

Az állás leírása

Kedves Fiatalok!

Szeretnétek a nyaralásra szánt anyagiakat rugalmas munkaidőben, kiemelkedő bérezéssel előteremteni? Vagy csak kiegészíteni kereseteteket egy színes munkakörben akár 1400 ft-os órabérrel? Ha bármelyik kérdésre igen a válaszod, JELENTKEZZ hozzánk
HOST/HOSTESS munkakörbe!
Helyszín: változó, Budapest különböző pontjai
Bérezés: nettó 1000-1400 ft/óra, pozíciótól függően
A munkavégzéshez tartozó feladatok:

· üdítőitalok, vagy különböző élelmiszerek kóstoltatása
· pult felállítása, tisztán tartása
· vendégek kóstolásra invitálása

Elvárások:
· kedves, vidám, mosolygós munkavégzés
· jó kommunikációs készség és magabiztos kiállás

Amit mi nyújtani tudunk:
· azonnali munkakezdés
· rugalmas munkaidő
· változatos helyszínek
· fiatalos környezet

Ha szimpatikus a lehetőség, jelentkezz bátran! Küldd el önéletrajzodat a job4916@prohumanallas.hu e-mail címre. Jelentkezésed után, felkeresünk a megadott elérhetőségeiden keresztül a munka további részleteivel.