This job listing has expired and may no longer be relevant!

HORIZONTÁL MARÓS

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Tatabánya, Komárom-Esztergom, Magyarország 20 dec 2017

Acélszerkezet gyártással és feldolgozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Normaképesség
Minimum 5 év horizontos gyakorlat (napjainktól visszamenőleg)
Terhelhetőség, rugalmasság a munkabeosztásban
Több műszakos munkarend vállalása
Darukezelői vizsga

Előnyt jelent:
Targoncás vizsga
Betanulási készség más megmunkáló gépekre is

Feladatok:
Önálló, precíz munkavégzés a kiadott gyártási dokumentációk alapján,
Hegesztett szerkezetek és egyéb alkatrészek megmunkálása
Anyagmozgatás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
A régióban versenyképes jövedelem
Cafetéria juttatások
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Tatabánya

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: komarom32@worklife.hu