This job listing has expired and may no longer be relevant!

Hitelbíráló munkatársat keresünk autófinanszírozási területre

MADS Marketing Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 1 aug 2017
madsmarketing_logo_allo_4c-01

Az állás leírása

FELADATOK:

-magánszemélyek és vállalkozások hitelképességének vizsgálata

-egyéb adminisztratív, hitelbírálattal összefüggő feladatok elvégzése

-hitelkérelmek feldolgozásával kapcsolatos ellenőrzések elvégzése

-döntéshozatal hatáskörön belül

-beérkező igénylések feldolgozásának elősegítése

-aktív együttműködés a társosztályokkal

AMIT KÍNÁLUNK:

  • -Határozatlan idejű munkaszerződés
  • -fiatal, lendületes csapat
  • -biztos munkáltatói háttér
  • -színvonalas munkakörülmények

ELVÁRÁSOK:

  • -megbízhatóság, precizitás, gyorsaság
  • -határozott személyiség, önálló munkavégző képesség
  • -számítógép kezelési ismeretek
  • -stressz tűrő képesség
  • -hatékony konfliktuskezelési és konfliktustűrő képesség

KEZDÉS: Augusztus 15

MUNKAIDŐ: Váltott műszakos beosztásban: 08:30-17:00; 9:30-18:00; 11:30-20:00 + havi két hétvégi napon_ Szo: 9:30-18:00; Vas: 10:00-16:00

MUNKA IDŐTARTAMA: Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest – XIII. kerület

PROJEKT MENEDZSER: Lator Hajnalka, Telefon: +36 (20) 200 9017, Email: lator.hajnalka@mads.hu

JELENTKEZÉS: A projekt menedzsernek küldött önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: hitelbíráló