This job listing has expired and may no longer be relevant!

Hirdetésszervező/médiatanácsadó

Debreceni Hírhatár Főállás  Debrecen, Hajdú-Bihar, Magyarország 9 jún 2017

A Hírhatár Lapcsoport helyi kiadványa, a Debreceni Hírhatár 1 fő hirdetésszervező/médiatanácsadó munkatársat keres!

A Debreceni Hírhatár magas szakmai színvonalat képviselő online termékén (www.debreceni-hirhatar.hu) lévő felületeinek értékesítésére hirdetésszervező/médiatanácsadó kollégákat keresünk.

1, Feladatok:

– internetes hirdetési lehetőségek, felületek bemutatása és értékesítése
– ügyfelekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás, egyedi kampánylehetőségek kidolgozása
– személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása, direkt értékesítés
– meglévő ügyfélkör gondozása, bővítése

2, Elvárások:

– érettségi bizonyítvány megléte
– média/marketing piacon szerzett tapasztalat
– kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
– irodai programok ismerete
– önálló és/vagy csapatban történő munkaszervezés

3, Amit kínálunk:

– teljesítményarányos kereseti lehetőség
– magas szakmai presztízsű, kiváló megítélésű kiadvány
– meglévő törzsügyfelek
– rugalmas időbeosztás
– aktív segítség az értékesítésben

Jelentkezési határidő: 2017. június 16. (péntek)

Jelentkezés módja: szerkesztőségünk e-mail címére (szerkesztoseg.debreceni-hirhatar@outlook.hu) küldött önéletrajzzal.

A jelentkezéseket K. Toók László főszerkesztő várja és fogadja.

(Debreceni Hírhatár Szerkesztősége)