Higiéniai szakember

Rendi.hu Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 25 okt 2017
rendi-logo

Az állás leírása

Szakképzettség nem szükséges!

Főállásban vagy részmunkaidőben, aktív vagy nyugdíjas korúak is jelentkezhetnek!

Feladatok a munkavégzés alatt:

A magánlakások teljes körű takarítása (szobák, konyha és a vizesblokkok),

A nagyobb lakásoknál egyszerre több szakember is végzi a munkát csapatban, így fel tudják osztani a feladatokat egymás között, hogy gyorsabban és alaposabban tudjanak haladni.

Amit kínálunk:

Azonnali visszajelzést fogunk adni,

Magas kereseti lehetősség,

Rugalmas munkavégzés a Te beosztásod szerint,

Támogató háttércsapat, aki segíti a munkádat,

Stabil álláslehetőség.

Elvárások:

Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

Megbízhatóság,

Ápolt megjelenés,

Munkájára igényes.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet keress minket, hogy személyesen is megismerhessük egymást! Írd be az e-mail tárgy mezőjébe: tutimunkak.hu

Jelentkezésedet várjuk: karrier@rendi.hu vagy www.rendi.hu