HIDEKONYHAI KISEGÍTŐ

SSP Hungary Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 5 máj 2018

Téged keresünk, ha jártas vagy a hidegkonyhai ételek elkészítésében, vagy szeretnél gyakorlatot szerezni pályakezdőként, pályamódosítóként. Örömmel látunk csapatunkban ha szereted a pörgést és a nemzetközi környezetet.

Főbb feladatok:

  • Szendvicskészítés, salátakészítés
  • Szeletelés, darabolás
  • Gazdaságos, tudatos alapanyag felhasználás
  • A termékek szavatossági idejének és frissességének rendszeres ellenőrzése
  • A munkaterület folyamatos tisztántartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség12 órás munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása
  • NAPPALI (06.00 – 18.00) vagy ÉJSZAKAI (18:00-06:00) műszak lehetősége/vállalása
  • Fix nappalos vagy fix éjszakás műszak (nincs váltott műszak)
  • Igényesség a személyi és konyhai higiéniára

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Jó csapat, kellemes környezet
  • Alapbéren felüli juttatások
  • Személyzeti étkezés
  • Munkába járás támogatása

Ha megteteszett munkalehetőségünk kérkük küld el fényképes önéletrajzod az email címre a pozíció megjelölésével!