Helyszíni kivitelező és anyagbeszerző

braundekor Főállás  Nincs megadva 23 nov 2017

Budapest XVII. kerületi reklám-dekorációval foglalkozó kisvállalkozás csapatába

új munkatársat keres

Helyszíni kivitelező és anyagbeszerző pozícióra

Főbb feladatok, munkák:

    • helyszíni munkák felmérése
    • helyszíni telepítési munkák (táblák, ponyvák és fényreklámok felszerelése)
    • műhelyünkben reklám-hordozók elemeinek gyártása (dekopírozás, gérvágás, fúrás, egyéb megmunkálások illetve habbetű festés, ponyva karikázás)
    • fényreklámok elektromos üzemeltetési, hibakeresési, karbantartási, javítási munkái
    • alapanyag beszerzés
    • megrendelések leszállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat
  • villanyszerelési tapasztalat
  • szerszámismeret
  • szerelésben szerzett jártasság
  • betanítási időszakot követően önálló munkavégzés,
  • problémamegoldó készség,
  • gyorsaság, igényesség, precizitás
  • megfelelő fizikai erőnlét

 Amit kínálunk:

  • biztos háttérrel rendelkező, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt, megbízható jövedelem
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVII. Kerület (műhely)
  • Telepítések és szerelések (különböző helyszíneken)

 A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,
  • bruttó fizetési igény megjelölése.

e-mail cím: info@braundekor.hu