This job listing has expired and may no longer be relevant!

Hegesztő

Thermoplex Kft. Főállás  Nincs megadva 15 máj 2017

A Thermoplex Kft. győri székhelyű, dinamikusan fejlődő épületgépészeti fővállalkozó cég. Folyamatosan bővülő csapatunkba, változó helyszíneken történő munkavégzésre keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

hegesztő

Mi lesz a feladatod?

  • csővezeték rendszereket fogsz hegeszteni helyszínen,
  • párban fogsz dolgozni a csőszerelő kollégákkal együtt.

Mit várunk tőled?

  • legalább 3 év szakmai tapasztalatot,
  • minimum két hegesztési eljárás ismeretét (ív-, láng-, AWI-hegesztés)
  • igényes, precíz munkavégzést,
  • rugalmasságot és terhelhetőséget.

Előnyt jelent, ha

  • szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • van B kategóriás jogosítványod,
  • minél többféle rendszert érintő, és minél hosszabb idejű szakmai tapasztalattal rendelkezel

Mit kínálunk számodra?

  • kiemelkedően magas fizetést,
  • teljesítményarányos prémiumot,
  • bejelentett főállású munkaviszonyt,
  • stabil, hosszú távú munkahelyet,
  • folyamatos fejlődési lehetőséget egy fiatalos csapatban,
  • változatos munkakörnyezet.

Hol fogsz dolgozni?

A munkavégzés helye változó – elsősorban dunántúli helyszíneken és Pest megyében.

Amennyiben csatlakoznál csapatunkhoz, küldd el fényképes önéletrajzodat erre az e-mail címre: allas.thermoplex@gmail.com