This job listing has expired and may no longer be relevant!

Házvezetőnő

sznick Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 20 ápr 2017

Az állás leírása

Elvárások:

Erkölcsi bizonyítvány. Heti 5 nap, akár időnként hétvégi munka vállalása. Igényes, ápolt megjelenés. Füstmentes életmód. Pontosság, precizitás, megbízhatóság, szorgalom.

Az ideális jelentkező:

Nyugodt, csendes személyiség. Könnyen alkalmazkodik egy elfoglalt család életéhez. Rugalmas (gyakran változik a család időbeosztása). Megbízható, lehet rá számítani. Legalább pár évre megfelel neki ez a munka.

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat. B kategóriás vezetői engedély, autó. Angol nyelvtudás. Szeret/tud főzni.

Feladatok:

5 fős család mellett takarítás, mosás, vasalás, sütés-főzés, bevásárlás, gyermek felügyelet (iskolás korúak, lányok). A család mindennapi életében való aktív részvétel. A ház körüli mindennapos teendők.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör. Megállapodás szerinti havi fizetés. Hosszútávú, biztos jövedelem. Jó munkakörülmények, pozitív légkör. Stabil, hosszútávú munkahely.

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület.

Kérjük írja meg, miért szeretné ezt az állást! Csatolja fényképes önéletrajzát! Írja meg fizetési igényét! Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre:  hazvezetono@gmail.hu