Gyártósori összeszerelő

Főállás Interplus itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

INTERPLUS Kft.
Autóipari világmárkák számára gyártó, több mint 25 éve működő autóipari beszállító cég tolnai telephelyére keres munkatársakat.

Amit nyújtunk:

      • biztos, hosszútávú munkahely
      • JÓ KERESETI LEHETŐSÉG: nettó 140 000 – 200 000 Ft/hó + családi adókedvezmény
      • díjmentes buszjárat.

Feladatok:

      • a termékek összeszerelése a munkautasítás alapján, a szükséges minőségi ellenőrzések elvégzése, gyártási dokumentációk pontos kitöltése, a munkaállomás, és annak területén az általános rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:

      • általános iskolai végzettség, folyamatos, műszakos munkarend vállalása (3 nap munka után 3 nap pihenő), megbízhatóság.

Az állásra jelentkezni a “JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet, vagy további információért hívja a 06 30 678 7757 vagy 06 74 565 537/102 telefonszámot

Állások, amik érdekelhetnek