Gyártósori operátor

Főállás Plastikon2018 itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

A székesfehérvári Plastikon Kft munkatársakat keres

munkakörbe

Műanyagfólia-extrudáló gépre

Amit kínálunk:

  • Bruttó 270.000 Ft havi jövedelem
  • Törvény szerinti utazási hozzájárulás
  • Kezdetben két műszak, később három
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munka
  • Előrelépési lehetőség
  • Magyarországon egyedülálló technológia megismerése

Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Felettesek által adott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkaterület- illetve a munkavégzéshez használt gépek, eszközök tisztán tartása

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Műszaki érzék
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Monotónia- és stressztűrő képesség

Előny:

  • Középfokú (szakmunkás, szakközépiskola) végzettség, preferáltan elektronikai területen
  • Székesfehérvári lakhely
  • Műanyagipari gyártásban szerzett tapasztalat

Állások, amik érdekelhetnek